Click aici »

Electrician constructii panouri electrice

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Industrie
Data introducerii
19-08-2019
Data actualizare
19-10-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

In calitate de electrician constructii panouri electrice, lucrati la cablare si instalarea de panouri si tablouri noi in atelier. construiti si instalati panouri industriale de comanda pentru masini specializate.
Cautam electricieni talentati - constructori de panouri care pot construi, sarma si asambla panouri de control.
Veti efectua urmatoarele activitati:
- Montarea modulelor electronice in carcasa panoului de control electric
- Controlul si conectarea cablurilor de alimentare si de comanda
- Fixarea componentelor montate pe usa
- Instalarea tablourilor electrice
Nota: Veti lucra pe baza simbolurilor, standardelor si codurilor indicate pe planurile de constructie

Cerinte

- Certificat VCA ori SCC  = certificarea cunostintelor de siguranta si protectia muncii
- Educatie si calificare ca electrician, constructor de panouri electrice;
- Experienta de lucru recenta (ultimii 2 ani) ca electrician in instalarea si asamblarea panourilor de comanda industriale;
- Abilitatea de a citi si intelege schemele electrice intocmite pe baza simbolurilor, standardelor si codurilor indicate pe planurile de constructie;
- Experienta in cablare Transformatoare, Unitati driver, Relee, PLC-uri;
- Experienta cu circuite de diferite tensiuni 120VAC, 24VDC si 4-20Ma, 480VAC;
- Vorbitor satisfacator in limba engleza sau germana (cel putin nivel mediu, B1/B2);
- Permis de conducere auto valabil. Masina personala constituie un avantaj!

Oferta (bonusuri, beneficii)

BENEFICII:
- Salariu NET de 566 ? pe saptamana (cca ? 2450 /Luna NET)
- Orele suplimentare vor fi platite la un procent mai mare
- Contract de munca olandez, prin care vor fi asigurate alocatia de pensie, impozite si alte plati impuse de legislatia UE.
- Cazare platita de Angajator cu urmatoarele facilitati:
   Internet Wifi,
   Facilitati de gatit (hrana va trebui sa o procurati)
   Spalarea rufelor in locuinta sau in apropiere (Spalatorie automata)
   Propriul pat si spatiu corespunzator pentru a stoca lucrurile personale cu un pat in camera.
- Pozitie in echipa de lucru cu un coleg Roman
- Minim 24 zile de vacanta

Simmit MPwr ofera stabilitatea unui loc de munca cu norma intreaga, in cadrul diversitatii lucrarilor de proiect.

Trimiteti Curriculum Vitae (CV) completat la Zi, o copie a Cartii de identitate si Consimtamant prelucrare Date personale. Ultimul formular se poate descarca accesand https://www.simmitmpwr.com/Vacancies.html  apoi , ori de la Simmit MPwr prin email, la cerere, catre officeWsimmitmpwr.com

Trimite CV