Click aici »

Editor imagine

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii, Publicitate/PR
Data introducerii
28-03-2011
Data actualizare
28-03-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Candidatul ideal:

? Studii superioare finalizate n domeniul tehnic/IT
? Experien?? relevant? de minim 3 ani ntr-o pozi?ie de editor imagine
? Experien?? relevant? de minim 1 an n domeniul ?tirilor si materialelor medicale reprezint? un avantaj
? Cuno?tin?e avansate Microsoft Office, Final Cut si Adobe After Effects, Adobe Photoshop
? Munca n echipa
? Creativitate, imaginatie
? Seriozitate, punctualitate
? Atentie la detalii
? Orientare c?tre rezultate
? Excelen?? n implementare (calitatea materialelor editate, timpul de editare, num?r de subiecte acoperite)
? Foarte bun? comunicare ?i adaptabilitate
? Foarte bun? cunoa?tere a limbii (gramaticii) romne.

Cerinte

Responsabilitati/ beneficii:

? Efectueaz? montaje simple ?i complexe ale materialelor filmate, oferind solu?ii pentru mbun?t??irea produsului final.
? Asigur? calitatea tehnic? a semnalului audio-video pentru materialele editate
? Verific? semnalul audio-video ?i se asigur? c? acesta se ncadreaz? n normele ?i parametri tehnici corespunz?tori
? Realizeaz? montajul ?tirilor si al materiale, n calitatea ?i timpul solicitat
? Este responsabil de calitatea ?i con?inutul materialelor editate
? Efectueaza promouri si animatii 2D & 3D.