Click aici »

Economist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
30-03-2012
Data actualizare
30-03-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

- inregistreaza toate operatiunile contabile in registrele de casa si banca, in lei si valuta
- intocmeste decontul de tva si balantele de verificare
- inregistreaza si tine evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar
- implementeza si urmareste realizarea tuturor procedurilor contabile
- intocmeste situatia soldurilor scadente si neincasate
- intocmeste situatii si rapoarte solicitate de superiorul ierarhic

Cerinte

- studii de specialitate finalizate
- experienta relevanta pe un post similar
- persoana organizata, responsabila, cu abilitati de comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- angajament pe termen lung
- telefon mobil