Click aici »

Economist

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
05-09-2019
Data actualizare
05-09-2019

Descrierea postului

- Gestiune stocuri materii prime si  materiale, produse finite
- Inventariere stocuri
- Intocmirea de rapoarte
- Contabilizarea facturilor de intrare, a facturilor emise, respectiv avizare
- Analizarea si asigurarea periodica a necesarului de materii prime
- Verificarea evolutiei stocurilor de produse din gestiuni

Cerinte

- Cunostinte de contabilitate
- Cunostinte de operare in programul Nexus constituie un avantaj
- Spirit de echipa
- Atentie la detalii, initiativa, proactivitate, orientare catre lucrul cu cifre
- Focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate
- Sa aiba atentie distributiva
- Responsabil, ordonat, corect si dinamic
- Pachetul Office (in special Excel)
- Receptiv si deschis spre a invata lucruri noi

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract pe durata nedeterminata
- Salariu fix si tichete de masa
- Bonusuri de performanta
- Spatiu de lucru modern, integrare intr-o echipa tanara si in plina evolutie
- Masa de pranz

Trimite CV