Click aici »

Economist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
22-02-2018
Data actualizare
22-02-2018

Descrierea postului

- inregistrarea cronologica si sistematica in evidenta contabila a documentelor
- justificative in conformitate cu prevederile legale in vigoare si cu politicile societatii;
- evidenta contabila a extraselor de la banci;
- evidenta contabila a conturilor de clienti si furnizori;
- evidenta contabila a conturilor de stocuri si mijloace fixe;
- analizeaza si urmareste rulajele si soldurile conturilor prelucrate.

Cerinte

Candidatul ideal:
Experienta de minim 2 ani pe pozitie similara;
Studii superioare in domeniul economic;
Cunostinte de contabilitate si fiscalitate;
Cunoasterea programului de contabilitate SeniorErp;
Cunostinte pachet Microsoft Office.