Click aici »

Economist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
26-08-2016
Data actualizare
31-07-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Asigura inregistrarea cronologica si sistematica a operatiunilor financiar-contabile in evidentele contabile ale clientilor, realizeaza si inregistreaza contracte de munca, fluturasi, state de plata salarii.
Tine evidenta analitica si sintetica clienti, furnizori;
Tine evidenta contabila a mijloacelor fixe, calculul amortizarii;
Intocmirea registrului jurnal, registrului inventar,registrului fiscal, a jurnalelor de TVA Contabilitate de gestiune si calculatia costurilor;
Intocmirea si depunerea declaratiilor privind taxele si impozitele cerute de legislatia in vigoare;
Intocmirea altor situatii sau rapoarte cerute de legislatia in vigoare;
Intocmirea, verificarea balantei de verificare lunara si a bilantului contabil;

Cerinte

- Cunostinte Ciel - V7 , SAGA
- Cunostinte minime engleza
- Experienta WORD/EXCEL
- Experienta minim 3 ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonuri de masa
Asigurare medicala
Decontare transport