Click aici »

Economist

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
24-05-2016
Data actualizare
24-05-2016

Descrierea postului

Angajam economist/contabil pentru departamentul economic pe mai multe zone din tara. Pentru ocuparea acestui post, candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii generale:
- are varsta minima reglementata de prevederile legale;
- are capacitate deplina de exercitiu;
- nu are cazier judiciar;
Conditiile specifice necesare pentru ocuparea functiei sunt:
? seriozitate;
? studii economice medii sau studii economice universitare de licenta/master absolvite cu diploma de bacalureat/licenta/dizertatie;
? cunosterea pachetului MS Office, precum si a programelor informatice de contabilitate constituie avantaj;

Cerinte

Principalele atributii: inregistrarea documentelor justificative in contabilitate.
Verificarea pentru anumite proiecte pe fondurile aeuropene a eligibilitatii beneficiarului fie persoana fizica fie persoana juridica. Poate scrie parti dintr-un anumit proiect pe partea economica sub indrumarea unui manager de proiect. Se lucreaza in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta: se asigura traiig aferent si contract de munca pe perioada nedeterminata! Salariul si bonusurile suplimentare se discuta la angajare. Se ofera salariu motivant si bonus de performanta.