Click aici »

Economist / Office Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Finante/Contabilitate
Data introducerii
29-11-2013
Data actualizare
29-11-2013
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

1. Realizarea de analize cost-beneficiu pentru studiile de fezabilitate, conform HG28/2008 (asigur?m training)

2. Activitati curente de office management: planificarea activitatilor echipei, comunicare interna primara, intocmire si gestionare a documentelor de lucru (facturi, contracte, bonuri de consum, extrase de cont etc), leg?tura cu clientii si furnizorii pentru contacte de mentenanta, asistenta de management, alte activitati circumscrise;

3. Activittii aferente gestionarii prezentei companiei in sistemul de achizitii publice e-licitatie.ro - semnalarea oportunitatilor de participare la achizitii publice, realizarea si/sau coordonarea realizarii documentatiei necesare participarii la licitatii, activit??i de suport (ob?tnerea de certificate fiscale sau prezenta la depunerea documentatiei de licita?te) - se ofera training;

4. Alte activitati conexe, nementionate mai sus.

Cerinte

Aptitudinile necesare includ spiritul de echipa, perseverenta, punctualitatea si (ocazional) rezistenta la stres (zilele dinaintea unei licitatii pot fi foarte intense). Este necesara buna cunoasterea limbii engleze
Absolvirea ASE-ului prezinta avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Echipa dinamica