Click aici »

Dulgheri, tamplari in Norvegia

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Altele, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
15-08-2008
Data actualizare
15-08-2008

Descrierea postului

- Contract individual de munca pentru o perioada nedeterminata.
- Ora de lucru este platita cu 11- 12,5 Euro, in functie de vechime; Plata salariului se face la fiecare 2 saptamani;
- Program de lucru: de Luni pana Vineri, de la 07:00 pana la 15:00. Pe durata programului de lucru veti avea o pauza de 15 min. pentru mic dejun la ora 09:00, si o alta pauza de 30 min. la pranz (12:00).
Sambata puteti lucra doar daca solicitati angajatorului acest lucru. Angajatorul nu va impune nimanui sa lucreze Sambata.. Duminica nu se lucreaza!!!
Daca solicitati sa lucrati suplimentar, ora de lucru va fi platita ca ora normala. Daca angajatorul are de terminat urgent un proiect si va solicita sa lucrati suplimentar, atunci veti primi un tarif pe ora mai mare decat cel normal (in general se plateste o data si jumatate);
- Asigurarile medicale si cele sociale sunt platite de catre angajator pe toata durata contractului de munca;
- Concediu de odihna: daca ati lucrat 700 ore aveti dreptul la concediu de odihna platit. Perioada de concediu este
de 4 saptamani de-a lungul unui an de munca. Puteti lua 3 saptamani de concediu de odihna in timpul verii.
Angajatorul este flexibil in ceea ce priveste perioada de concediu. Unii muncitori lucreaza 6 saptamani dupa care pot veni in tara 5 zile (in functie de necesitati).
- Cazarea asigurata de catre angajator contra cost (350 Euro/luna). Veti locui in case mici, ca niste cabane, care au grup sanitar si bucatarie. Intr-o casa veti sta 4 persoane. Fiecare persoana are camera lui. Exista si case cu camere mari unde vor fii cazate cate 2 persoane in camera.
- Masa asigurata de catre SALARIAT;
- Transportul asigurat de catre angajator dar costul biletului va fi retinut din salariu.

Cerinte

- Calificare in domeniu si experienta de min. 3 ani;
- Cunostinte medii de limba Engleza;
- Varsta cuprinsa intre 25 - 45.