Click aici »

Dulgher in constructii, Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
22-08-2019
Data actualizare
22-08-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Simmit MPwr cauta DULGHERI in constructii, loc de munca in OLANDA
Detalii job:
- Angajatorul va aranja un contract de munca olandez. prin care vor fi asigurate pensia, impozite si alte plati impuse de legislatia UE.
- Angajatorul ofera haine de protectie, pantofi si tot ce este necesar pentru a munci in conditii de siguranta

Cerinte

Cerinte:
- Sa vorbiti in engleza sau germana cel putin satisfacator, nivel B1/B2
- Sa detineti Permis Auto pentru deplasare pe plan local in Olanda.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Conditii contractuale
- Salariul net este 500 euro si este o suma neta stabilita pe saptamana (cca 2.200 euro/luna)
- Orele suplimentare peste saptamana de lucru de 40 de ore sunt platite suplimentar.
Nota: Angajatorul prefera sa mergeti la munca in Olanda cu autoturismul personal pentru transport de la locuinta la locul de munca si inapoi. In caz contrar va trebui sa inchiriati o masina in Olanda (100 euro/saptamana/2 pers.)
- Plata se efectueaza in fiecare saptamana, saptamana viitoare dupa saptamana lucrata
- Cazarea este asigurata de Angajator la urmatoarele standarde:
         - Internet Wifi,  - Facilitati de gatit,
         - Spalarea in locuinta sau in apropiere (spalatorie automata)
         - Propriul pat si spatiu pentru a stoca lucrurile personale cu 1 pat in camera.

Daca indepliniti conditiile cerute si doriyi sa munciti in Olanda, trimiteti-ne CV-ul si o copie dupa Cartea de identitate pe adresa de email . Inlocuiti in adresa litera W cu @, ori prin WhatsApp 0735577026.

Trimite CV