Drujbist calificat / Taietor care doboara copacii in padure - domemiul Forestier - pentru FRANTA

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
15-10-2012
Data actualizare
15-10-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Cautam un num?r de minim 2 lucr?tori n domeniul forestier, specializa?i n t?iatul copacilor, cu experienta de 5 ani vechime pentru detasare in Franta; drujbisti calificati

Cerinte

-sa cunoasca sa foloseasca utilajele si uneltele specifice
-angajare in Romania si detasare in Franta
-experienta in taiatul copacilor de minim 5 ani
-disponibili de plecare
-limba franceza conversational(reprezinta un avantaj)

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu + diurna
cazare si transport decontate de firma
contract 1 an