Click aici »

Doorman

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
29-04-2011
Data actualizare
29-04-2011

Descrierea postului

Deschide usa de la intrare in hotel sau faciliteaza deschiderea acesteia oricarei persoane ce intra sau iese din hotel, adresandu-i salutul potrivit.
Acorda unele informatii generale cerute de oaspeti, indrumandu-i pe acestia catre receptie pentru mai multe detalii despre serviciile hotelului.
Se ingrijeste ca intrarea in hotel si spatiile din jur sa fie in ordine si curate.

Cerinte

Minim de experienta in zona de customer service sau in joburi anterioare care presupun interactiunea cu clientii, avantaj daca doreste o cariera in domeniul hotelier.
Prezenta agreabila, persoana comunicativa si responsabila.
Cunostinte medii de limba engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale companiei.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.