Click aici »

Doctor medic veterinar

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
27-03-2018
Data actualizare
27-03-2018

Descrierea postului

Clinica veterinara Exclusive Vets Sibiu angajeaza medic veterinar cu sau fara experienta in medicina animalelor de companie.

Cerinte

Cerinte:
- Absolvent de medicina veterinara
- Comportament adecvat fata de pacienti
- Respect pentru profesia de medic veterinar si proprietarii animalelor
- Spirit de echipa, initiativa si disponibilitate
- Respectarea programului de lucru (fulltime, 40 h/saptamana)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- Salariu motivant si bonusuri in functie de performanta
- Posibilitatea de a va imbunatati cunostintele medicale si abilitatile de diagnostic si tratament prin aparatura prezenta in clinica (laborator analize, ecograf, anestezie inhalatorie etc.)
- Participare la congrese si conferinte
- Suntem o echipa tanara, dinaminca, simpatica, dornica de dezvoltare profesionala