Click aici »

Distribuitori / reprezentanti vanzari

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-06-2015
Data actualizare
22-06-2015

Descrierea postului

Cooperativa Agricola cauta distribuitori si reprezentanti vanzari in toata tara si in strainatate.
Toate produsele sunt obtinute prin metode traditionale romanesti si direct in fabrica noastra.
Produse alimentare, fructe si legume proaspete si coservate, fara aditivi, conservanti sau alte substante chimice.
- uleiuri presate la rece, nerafinate
- gemuri si dulceturi
- produse pentru diabetici, dietetice
- siropuri naturale din flora spontana si din fructe si legume proaspete
- sucuri naturale
- zacusti si diverse salate, aperitive
- carne de pasare, porc, vita, crescute natural fara ingrasaminte sau alte substante de crestere fortata
- oua, lapte, branza
- fructe si legume proaspete

Cautam distribuitori zonali sau reprezentanti vanzari care sa ofere sanatate si benefici catre toti consumatori.

Cerinte

Nu exista criterii de selectie, doar dorinta de a oferi produse bune si de calitate catre consumatori finali.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Discounturi mari.
Comisioane de vanzari si de realizari.
Bonusuri, prime de obiectiv, cadouri din partea companiei.
Vacante in tara si in strainate pe bani companiei.
Training-uri si team-building in locatii deosebite.
In functie de realizarile personale se pot face diverse oferte sau propuneri din partea companiei.