Distribuitori, agenti de vanzari scule si unelte de constructii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
03-05-2019
Data actualizare
03-05-2019

Descrierea postului

In vederea extinderii portofoliului de clienti, societatea noastra cauta distribuitori si agenti de vanzari in regim de colaborare.

Avantajele statutului de distribuitor sunt:

- discount fata de pretul de lista;
- periodic, sunt puse la dispozitie materiale de promovare;
- publicitate in campaniile de promovare nationale;
- acordarea de sprijin pentru promovarea vanzarilor;
- gama de produse este mereu diversificata;

Avantajele statutului de agent de vanzari in regim de colaborare (persoana juridica):

- organizarea timpului dupa bunul plac al colaboratorului;
- comision fix din vanzari, pe baza contractului de colaborare;
- nu exista target de atins, plata se efectueaza dupa fiecare comanda finalizata!
- sprijin si sustinere din partea companiei;
- risc 0, investitie 0;
- colaboratorul poate fi din orice colt al tarii;

Cerinte

Conditie obligatorie a colaborarii atat ca distribuitor cat si ca agent de vanzari:

- trebuie sa fie PFA, I.I., SRL, SRLD etc.
- sau daca nu este, sa fie dispus sa devina PFA I.I.,SRL, SRLD etc.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Discount fata de pretul de lista de vanzare national