Click aici »

Dispecer

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
09-02-2012
Data actualizare
19-04-2019

Descrierea postului

Monitorizare video;
Relationare clara si precisa cu beneficiarii;
Relationare clara si precisa cu echipajele operative;
Intocmeste si/sau actualizeaza rapoarte de activitate.

Cerinte

Studii medii sau student;
Operare PC - MS Office;
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare, atentie distributiva, simt pentru detalii, capacitate rapida de decizie;
Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
Capacitate de lucru cu efort prelungit, in conditii de stres, flexibilitate, adaptabilitate;
Atentie la detalii;
Operativitate in rezolvarea sarcinilor;
Dorinta de autoperfectionare;
Persoana optimista, energica, dornica de invatare si autodepasire;
Persoana dinamica, comunicativa si inovatoare;
Atitudine proactiva, ghidata de principiul eficientei;
Experienta in dispecerat si/sau call center constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru in ture;
Salariu fix;
Tichete de masa;
Transport decontat.