Click aici »

Dispecer transport 3.5 tone

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
25-04-2016
Data actualizare
09-11-2017

Descrierea postului

Angajez dispecer transport 3.5 TONE

Daca:
- esti o persoana sociabila, dinamica, ambitioasa, flexibila
- daca ai bune abilitati de comunicare si relationare
-daca ai capacitate de auto organizare si gestionare de obiective multiple
- iti doresti sa lucrezi intr-un mediu placut
- ai cunostinte de limba engleza/franceza/germana, maghiara
- ai cunostinte de operare pc
-cunosti platformele de licitare , TRANS EU , TIMOCOM, C4, E-Kurier, Teleroute, Bursa Transport !
-ai experienta in domeniu - licitarea transporturilor pe burse de transport - activitate 95 % comunitate ;

Aplicati doar daca aveti experienta in domeniu !!

Responsabilitati :
- Organizeaza, coordoneaza si conduce activitatea de transport din compartimentele pe care le gestioneaza
- Cunoasterea pozitiei si programului masinilor pe care le coordoneaza
- Cunoasterea situatiei soferilor pe care ii coordoneaza
-Informeaza in mod curent beneficiarii de transport cu privire la situatia autoutilitarelor;
-Sa preia si sa accepte comenzi dupa platformele de licitare TIMOCOM , C4, E-Kurier, Teleroute , TRANS EU.
- Optimizeaza rutele si transmite soferilor cele mai bune trasee
-Ofera orice alte informatii pentru o sincronizare cat mai buna intre programul soferului si comanda de transport

-transmiterea detaliilor despre transport conducatorilor auto si mentinearea legaturii cu acestia, coordonarea si indrumarea lor.
- Se implica in solutionarea problemelor aparute pe parcursul livrarii marfii catre clienti.

Iti oferim:
- formare si suport ;
-dezvoltare personala ;
- salariu atractiv, bonificatii in functie de performanta;
-program 09:00 -17:00 - Luni - Vineri ;

Adresa birou : Cazaban 50 , Oradea ;

Asteptam cv-ul dvs pe adresa companiei , adresa de email o gasiti pe www.honexpres.ro / contact !

Cu respect ,
Lucian Honis

Cerinte

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mai multe informatii la interviu.