Click aici »

Dispecer firma de paza

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
10-12-2010
Data actualizare
10-12-2010

Descrierea postului

Preluare mesaje provenite de la sistemele de alarmare instalate la clienti si gestionarea acestora in functie de situatie. Contact permanent cu echipajele de interventie rapida, intocmire de rapoarte privind activitatea desfasurata, etc.

Cerinte

Atestat dispecer, experienta dovedita intr-un dispecerat central de monitorizare in cadrul unei companii cu obiect de activitate similar, cunostiinte PC - Word, Excell, Power Point.

Persoana dinamica, serioasa, autoritara, capacitate decizionala ridicata, spirit de initiativa. Disponibil pentru lucrul in ture.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se discuta la interviu.