Click aici »

Dispecer centru de alarma Bucuresti

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
12-10-2017
Data actualizare
15-05-2018

Descrierea postului

- Utilizeaza si monitorizeaza aparatura din dotare;
- Mentine legatura telefonica cu personalul din teren, coordoneaza echipele de interventie;
- Supravegheaza sistemele antiefractie;
- Sesizeaza seful de dispecerat si consemneaza diverse evenimente (defectiuni tehnice aparatura, calamitati, situatia echipajelor din teren etc.);
- Isi perfectioneaza activitatea si pregatirea profesionala prin participarea la diverse cursuri organizate in conditiile legii.

Cerinte

- Minim studii medii;
- Atestat dispecer;
- Vechime minim 1 an pe o pozitie similara;
- Cunostinte bune operare PC;
- Persoana care da dovada de:
        - bune abilitati de comunicare (usurinta, claritate, coerenta in exprimare);
- seriozitate, responsabilitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa,
        - orientare catre sarcini;
        -  rezistenta la stres si oboseala;
        -  incadrarea in termene si prioritizarea actiunilor;
-  atentie distributiva, viteza de reactie, promptitudine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV