Click aici »

Diriginte de santier

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
06-04-2010
Data actualizare
07-04-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Rolul dirigintelui de santier este de a asigura calitatea corespunzatoare a lucrarilor de constructii, optimitzand cheltuielile cu investitiile.
Derularea unei investitii in domeniul constructiilor cuprinde mai multe faze, incepand cu pregatirea executarii lucrarilor, executarea lucrarilor, receptia lucrarilor pe faze si receptia finala.

In momentul incheierii contractului dintre beneficiar si dirigintele de santier se va tine cont, in mod obligatoriu, de faptul ca fazele mentionate mai sus cuprind si faze intermediare, motiv pentru care contractul trebuie sa le stipuleze expres si punctual, astfel stabilindu-se o baza corecta si concreta a obligatiilor contractuale ce-i revin dirigintelui de santier.

Cerinte

Persona calificata cu experienta in domeniu.
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV si scrisoare de intentie la urmatoarea adresa de e-mail: sport_3000_grup@yahoo.com

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv si bonusuri in fucntie de performanta.