Click aici »

Director Vanzari

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-05-2013
Data actualizare
22-05-2013

Descrierea postului

Concepe si implementeaza strategii de vanzare;
Evalueaza si estimeaza potentialul de vanzari, monitorizeaza piata si concurenta;
Dezvolta portofoliul de clienti ai firmei prin identificarea de noi oportunitati;
Urmareste desfasurarea in bune conditii a contractelor incheiate- Relatia cu Clientii
Urmareste indeplinirea obiectivelor de vanzare.

Cerinte

Experienta relevanta in domeniul vanzarilor minim 3 ani;
Reprezinta un avantaj experienta in vanzarea produselor de packaging;
Abilitati de lucru sub presiunea timpului si rapiditate in indeplinirea sarcinilor;
Excelente abilitati de comunicare, negociere, organizare si evaluare ;
Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor;
Personalitate dinamica cu spirit de initiativa si orientare spre rezultate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se stabilesc dupa interviu.