Click aici »

Director vanzari

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
02-05-2011
Data actualizare
02-05-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Comert, Marketing, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

1. Elaboreaza si urmareste realizareaplanului de vanzari si profit
2. Elaboreaza si urmareste realizarea planului de marketing
3. Identifica directii de dezvoltare si propune promovarea de produse / solutii noi
4. Asigura calitatea serviiciilor pre-vanzare
5. Optimizeaza stocurile de marfa
6 . Conduce si organizeaza activitatea departamentului
7.Negocieaza contracte
8. Elaboreaza, implementeaza programe de masurare a satisfactiei clientilor, propune masuri de imbunatatire
9. Urmareste respectarea obligatiilor contractuale catre clienti.

Cerinte

1. Experienta in domeniul alimentar
2. Excelente abilitati de comunicare si negociere
3. Buna cunoastere a mediului de afaceri.