Click aici »

Director vanzari si marketing

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing, Vanzari
Data introducerii
17-12-2012
Data actualizare
19-10-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Titularul postului are rolul de a elabora si implementa politicile comerciale in vederea cresterii profitului firmei rezultat din vanzarea de produse si servicii specifice firmei; organizeaza, coordoneaza si verifica functionarea sistemelor de vanzari, respectiv de promovare a produselor si serviciilor comercializate

Cerinte

- studii superioare economice/agronomice/industrie alimentara;
- experienta, minimum 5 ani in domeniile: utilaje si echipamente pentru pomicultura, viticultura, legumicultura, procesare legume-fructe, vinificatie, infiintare plantatii viticole si pomicole, culturi in spatii protejate;
- abilitati de comunicare;
- abilitatea de a lucra cu oamenii;
- tehnici de vanzare;
- cunoasterea, nivel avnsat, limbile italiana si engleza

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial atractiv, in functie de realizari;
- masina de serviciu;
- telefon;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica