Click aici »

Director Vanzari Marketing

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-11-2014
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

Coordoneaza intreaga activitate vanzare/marketing;
- Raspunde de derularea tuturor contractelor comerciale care sunt incheiate de societate cu clientii si furnizorii;
- Coordoneaza activitatile de vanzari si distributie a serviciilor firmei catre clienti si realizarea targetelor de vanzari stabilite;
- Raspunde de realizarea obiectivului de vanzari;
- Asigura dezvoltarea portofoliului de clienti prin identificare potentialilor clienti si prospectarea pietei;
- Pregatire de material si rapoarte;
- Mentine relatii stranse cu clientii;

Cerinte

Studii superioare;
- Vechime minim 3 ani pe un post similar;
- Experienta in coordonarea oamenilor;
- Experienta in elaborarea si coordonarea bugetelor de venituri si cheltuieli;
- Abilitati foarte bune de comunicare, coordonare si control;
- Abilitati de negociere, calcul, planificare si organizare;
- Cunostinte operare PC: Word, Excel ? nivel avansat;
- Cunostinte limba engleza: nivel mediu (avansat prezinta un avantaj);
- Carnet de sofer: categoria B;
- Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii;
- Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- Receptivitate, spirit de echipa;
- Gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de Management ? Prestari Servicii ? procent (%) din Serviciul Vandut si Incasat (SVI).
Descrierea companiei:
QUAY AUDIT UK LIMITED Marea Britanie, Organism de Certificare.
Acreditat de catre Accreditation Service for Certifying Bodies (Europe) ? ASCB(E)
Furnizam servicii de certificare a sistemelor de management conform standardelor :
ISO 9001:2008;
ISO 14001:2004;
ISO 22000/HACCP;
OHSAS 18001:2007;
ISO 27001:2013;
QUAY AUDIT UK INTERNATIONAL cu reprezentante in : Romania, Bulgaria, Ucraina, Republica Moldova, Italia, Pakistan, Irak, Arabia Saudita, India, Bangladesh, Sri Lanka, Nepal , Oman, Emiratele Arabe Unite; Bahrein;

QUAY AUDIT UK ? ?Cheia calitatii in certificari!?