Click aici »

Director tehnic

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Management/Consultanta
Data introducerii
09-03-2009
Data actualizare
09-03-2009

Descrierea postului

- Are in subordine compartimentele Aprovizionare, Ofertare-Licitatii, Mecanizare-Transport;
- Raspunde de activitatea de planificare, lansare in executie si urmarire a executiei lucrarilor;
- Coordoneaza si raspunde de desfasurarea intregului proces de aprovizionare si transport al parcului auto;
- Pregateste documentatia tehnica necesara lucrarilor din profilul societatii si pentru controlul proceselor aferente;
- Realizeaza interfete cu reprezentatii clientilor si subcontractantilor, privind lucrarile contractate de acestia;
- Urmareste decontarea lucrarilor in conformitate cu devizul-oferta al lucrarilor.

Cerinte

- Specializare inginer constructii civile si industriale;
- Experienta minim 5 ani;
- Cunostinte aprofundate: ofertare, devize, normare preturi, legislatie in materie de constructii, planificare si control productie;
- Abilitati de conducere si coordonare;
- Posesor carnet de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv + multe bonificatii salariale.