Click aici »

Director productie

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Toate orasele Bucuresti Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
30-08-2016
Data actualizare
30-08-2016

Descrierea postului

- Organizarea activitatii departamentului  de productie;
- Supervizarea activitatii personalului din cadrul departamentului de productie, de transport, atelierul de reparatii si intretinere , depozitului de materiale;
- Elaborarea programelor de modernizare tehnologica;
- Oferirea de consultanta  si consiliere tehnica;

Cerinte

- Studii superioare;
- Rezistenta la stres;
- Usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
- Creativitate , inovatie, asumarea responsabilitatilor.