Click aici »

Director productie

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
29-09-2014
Data actualizare
29-09-2014

Descrierea postului

DIRECTOR DE PRODUCTIE - suntem in cautarea unui director de productie care sa gestioneze cele 3 sectii de productie mase plastice, dotate cu masini de injectie.

Societatea este in Topoloveni si are un numar de 550 de salariati.

Cerinte

Experienta in domeniul productiei de mase plastice, de preferat cine a mai lucrat sau gestionat sectii de productie prin injectie.
Limba italiana constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Toate detaliile contractuale vor fi discutate la fata locului in timpul interviului.