Click aici »

Director marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
26-03-2012
Data actualizare
22-02-2017
Confidential
expirat

Descrierea postului

DIRECTOR MARKETING:
- dezvoltarea si implementarea planurilor si strategiilor de marketing pentru produsele companiei;
- planificare,organizare si derulare campanii publicitare pentru produsele companiei;
- identifica si monitorizeaza principalii concurenti,potentiali clienti,tendintele si oprtunitatile de dezvoltare;
- creeaza,executa campaniile de email marketing,newsletter;
- evaluarea continua a cerintelor pietei si stabilirea obiectivelor de lucru;
- crearea si participarea la programele de fidelizare a clientilor;

Cerinte

- studii superioare economice/marketing
- experienta in vanzari si marketing
- experienta in retelele de socializare, publicitate online si instrumente de email marketing
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- creativitate
- punctualitate
- seriozitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- stabilitate financiara,seriozitate si oportunitate de a face parte dintr-o echipa profesionista;
- pachet salarial si beneficii in acord cu politicile si obiectivele companiei;