Click aici »

Director marketing

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
29-10-2008
Data actualizare
28-02-2009

Descrierea postului

* Organizeaza si urmareste desfasurarea campaniei de marketing pentru promovarea proiectului,
* Evalueaza rezultatele echipei de agenti marketing
* Implicare pe partea de selectie si recrutare personal
* Raportarea periodica catre superior in ceea ce priveste stadiul vanzarilor
* Relationeaza cu departamentele din cadrul companiei

Cerinte

* Studii superioare marketing
* Adaptabilitate si flexibilitate
* Foarte bun organizator
* Capacitate de luare a deciziilor
* Putere de concentrare si rezistenta la stres
* Cunostinte de limba engleza

Oferta (bonusuri, beneficii)

* pachet salarial atractiv
* desfasurarea activitatii in cadrul unei compani se succes