Click aici »

Director executiv

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta, Transport/Distributie
Data introducerii
25-06-2009
Data actualizare
25-06-2009

Descrierea postului

? coordoneaza activitatea companiei
? dezvolta si implementeaza politicile si procedurile de lucru cu privire la flota, in concordanta cu standardele companiei
? evalueaza si ia masurile necesare pentru cresterea performantei profesionale a subordonatilor
? mentine contacte cu clientii
? contribuie la cresterea portofoliului de clienti prin identificarea si castigarea de noi clienti
? contribuie la cresterea volumului de vanzari
? negociaza cu clientii termenii contractuali
? intocmeste rapoartele specifice activitatii

Cerinte

? studii superioare
? cunostinte operare PC
? bun cunoscator al limbii engleze (limba germana constituie avantaj)
? gandire analitica si spirit de initiativa
? organizat, responsabil, dinamic si perseverent
? abilitati excelente de comunicare, planificare si negociere
? abilitatea de a lucra sub presiune cu sarcini si termene limita stranse

Oferta (bonusuri, beneficii)

? pachet salarial motivant
? locatie de lucru: Ploiesti, judetul Prahova
? masina si telefon mobil