Click aici »

Director evenimente / event manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Restaurant
Data introducerii
30-10-2015
Data actualizare
30-10-2015

Descrierea postului

Director evenimente /event manager

Cerinte

- studii superioare;
- experienta in organizare evenimente (nunti, botezuri, aniversari), minim2 ani (activitati in cadrul unui restaurant, salon evenimente constituie un avantaj)
- excelente abilitati de comunicare;
- cunoasterea pietei de evenimente si a particularitatilor ei;
- foarte bune abilitati de planificare, organizare, de negociere si de rezolvare a situatilor dificile;
- implicare si capacitate de lucru, munca de teren;
- cunostinte foarte bune de utilizare PC incluzand Microsoft Office.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- mediu de lucru placut si motivant. Echipa tanara si profesionista.
- daca indepliniti cerintele mai sus mentionate, asteptam cv-urile dvs. insotite de o fotografie recenta;
" Hotel Pik Elegance 4*, Bucov - Prahova "