Click aici »

Director de zona

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Timisoara Bucuresti Constanta Ploiesti Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-10-2011
Data actualizare
31-10-2011

Descrierea postului

- vanzari directe B2B - prospecteaza, stabileste intalniri, negociaza, finalizeaza vanzarile, se ingrijeste de incasari;
- prospectarea pietei in vederea gasirii de noi clienti
- mentinerea clientilor din portofoliul
- respecta procedurile companiei si intocmeste rapoarte de activitate
- capacitatea de a lucra cu termene fixe si cu proceduri;
- disponibilitatea de a calatori in zona de activitate;
- promovarea companiei si a brandului.

Cerinte

- abilitati de comunicare
- orientare catre client
- fire organizata, proactiva
- capacitatea de a rezolva situatii conflictuale
- permis de conducere.