Click aici »

Director de productie industria textila

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi, Pascani Iasi Pascani
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
31-03-2010
Data actualizare
31-03-2010

Descrierea postului

?Imbunatatirea organizarii sectiilor (croit+confectii), a liniilor si fluxurilor de productie, repartizare sarcini, identificare, analiza si eliminarea punctelor slabe si cu risc din flux.
?Organizarea productiei punctului de lucru Iasi cu 250 de salariati
?Implicare si responsabilitate in cresterea productiei realizate si in respectarea bugetului alocat
?Coordoneaza si Monitorizeaza programarea si realizarea productiei, calitatea si incadrarea in termene de livrare
?Implicare pe partea de selectie si recrutare personal
?Coordonare si control personal subordonat
?Urmareste si raporteaza zilnic productia realizata
?Relationeaza cu departamentele din cadrul companiei.

Cerinte

?experienta de min. 5 ani in management de productie industriala
?abilitati de comunicare si interactionare umana
?capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
?persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
?capacitate de sinteza si analiza , cu mare putere de concentrare in momente de maxima solicitare
?capacitate de reactie rapida in luarea deciziilor
?cunostinte medii de limba engleza /franceza
?operare calculator
?Adaptabilitate si flexibilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? Pachet salarial atractiv
? Bonuri de masa
? Posibilitate de dezvoltare profesionala
? Masina de serviciu, telefon, cheltuieli de instalare.