Click aici »

Director de agentie

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Brasov, Cluj-Napoca, Sibiu, Tirgu-Mures Brasov Cluj-Napoca Sibiu Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-12-2009
Data actualizare
31-01-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

director de agentie , concern german, international intr-o puternica expansiune cauta colaboratori activi dinamici dornici de o activitate cat mai dinamica , plan de cariera dezvoltat in 40 de ani de experienta de cand s-a infiintyat compania.

Cerinte

Tineri activi dinamici fara obligatii cu putere de decizie, care invaq au vise de realizat si vor sa si-le realizeze, dornici de o cariera, de un loc de munca bine platit dupa realizari, cu bonusuri excursii.