Click aici »

Director comercial

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Vanzari, Finante/Contabilitate
Data introducerii
08-02-2018
Data actualizare
08-02-2018

Descrierea postului

Spune-ne cateva cuvinte despre tine.
Ai permis auto? Ai studii superioare? Ai experienta in vanzari? Ai participat la diverse traininguri si la cursuri de perfectionare? Te situezi la un nivel avansat in folosirea programului Excel? Cauti sa-ti autodepasesti obiectivele pe plan profesional? Esti obisnuit/obisnuita sa-ti atingi targetele personale si ale echipei pe care o coordonezi?
Tu esti persoana pe care o cautam!

Cerinte

Dinamica, pozitiva, organizata, competitiva, deschisa la provocari, cu abilitati de gestionare a unui volum mare de informatii primite in fiecare zi. Daca te recunosti, nu ezita! Aplica la acest anunt. Esti colegul/colega care isi va gasi un loc perfect in echipa noastra!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se discuta in cadrul interviului.