Click aici »

Director agentie turism

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
31-08-2009
Data actualizare
31-08-2009

Descrierea postului

Agent turism, ticketing, program flexibil.
Obiectiv: realizarea target-ului de vanzare alocat, administrarea clientilor actuali (rezervari, facturare, incasare, training).

Cerinte post: cuostinte elementare destinatii/ produse turistice
experienta in vanzari -pachete si servicii turistice
experienta in utilizare PC; prospectarea pietei; contactarea potenialilor clienti; training client pentru produsele oferite; fara obligatii personale, (studii in desfasurare,probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte acxtivitati8 profesionale paralele, etc.).

Disponibilitate la program prelungit; disponibilitate de a calatori.

Cerinte

Sa fi activat in domeniul turismul in ultimii 2 sau 3 ani. Sa fie o persoana ambitioasa, o persoana dornica de a se afirma. Cautam o persoana loiala si dispusa la un program prelungit.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Masina, telefon