Click aici »

Diagnostician/Electrician Auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
26-06-2012
Data actualizare
26-06-2012

Descrierea postului

- Diagnosticare si interpretare simpla si complexa electrica/electronica si mecanica;
- Executare lucrari de reparatii electrice/electronice simple, pentru autoturisme si utilitare usoare;
- Asigura suport tehnicienilor mecanici, in diagnosticarea si remedierea de defectiuni;
- Efectueaza lucrari electromecanice de reparatii, conform planificarilor;
- Participa la cursurile periodice de specializare tehnician expert (diagnostician) organizate de Producatori;
- Asigura instruirea tehnicienilor din echipa cu tehnologii si solutii noi de intretinere si reparatii.

Cerinte

- Cunostinte bune despre mecanica si electrica auto;
- Cunostinte in diagnosticare auto;
- Studii medii/superioare;
- Experienta in lucrul cu tehnologii si documentatii de diagnosticare;
- Permis de conducere cat B;
- Cunostinte de operare PC, Windows, internet;
- Dispus la deplasari in Romania pentru cursurile de specializare;
- Dornic de invatare si perfectionare;
- Eficient, operativ, perseverent, pasionat de noile tehnologii auto.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Loc de munca in conditii excelente;
- Salariu corect, conform realizarilor;
- Tichete de masa;
- Pachet servicii medicale;
- Concediu de odihna garantat;
- Acces la tehnologie modern.