Click aici »

Devizier tehnic mobilier

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Alt Oras, Campulung Muscel, Mioveni, Pitesti Alt Oras Campulung Muscel Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Industrie
Data introducerii
22-10-2018
Data actualizare
22-10-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Devizier tehnic (calculare preturi) ofertare mobilier

Descriere job:
Realizarea ofertelor tehnico-economice  complete pe baza proiectelor/planurilor  primite de la beneficiari, respectand cerintele tehnice din proiect/plan, termenul si raportul calitate-pret, estimand  termen de executie al comenzii, definitivare oferta (cu verificare postcalcul preturi la ofertele care se concretizeaza in comenzi fabricate).

Cerinte

Obligatoriu solide conostinte tehnic / studii tehnice;
Constituie avantaj: Cunostinte PC si a unui  programe de devize /ofertare, oricare ar fi acesta;
Constituie avantaj: Experienta in domeniul ofertarii de mobilier sau a productiei de mobilier sau a proiectarii de mobilier;
Constituie avantaj: Cunostinte limba franceza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant, in concordanta cu rezultatele obtinute;
Tichete de masa; tichete cadou de sarbatori, decont transport intr-un anume buget, daca activitatea se desfasoara la atelierul societatii
Conditii de lucru intr-un colectiv de tamplari cu experienta sau prin colaborare de la distanta;
Posibilitatea de dezvoltare personala/facultativ posibilitatea, daca este cazul, de a merge in delegatie in Franta pe santier la clienti pentru masuratori la fata locului.

Locul activitatii:
Activitatea jobului se poate desfasoara prin colaborare de acasa sau in atelierul de productie al societatii situat in Comuna Micesti, sat Purcareni, jud AG; contract part-time (de preferat la inceput) sau chiar full-time.

Descriere Companie:
Producator de mobilier din lemn masiv, PAL, stratificat, HPL, placaje si alte tipuri de panouri in sistem de serie mica si mijlocie si in sistem de lucrari unicate pe comanda.

Experienta Dorita:
Preferabil minim 1 an de experienta in ofertare mobilier sau productie mobilier sau proiectare mobilier.