Click aici »

Designer vestimentar

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Productie, Industrie, Arhitectura/Design
Data introducerii
14-02-2014
Data actualizare
14-02-2014

Descrierea postului

Concepe si realizeaza colectiile vestimentare destinate lanturilor de retail (imbracaminte si incaltaminte casual & sport);

Cerinte

- Absolvent(a) al(a) Facultatii de Arte sau Facultatea de Design Vestimentar;
- Experienta in domeniul creatiei vestimentare minim 1 an;
- Cunoscator al programelor operare PC: MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
- Cunostinte a programelor Corel Draw/ Adobe Illustrator si/ sau Adobe Photoshop la un NIVEL AVANSAT!
- Portofoliu care se va aduce si sustine la interviu

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + Bonusuri in functie de performante
Mediu de lucru tanar, dinamic.
Oportunitate de dezvoltare a carierei
Locatia jobului este Snagov, ILFOV.
Transportul este asigurat.