Click aici »

Designer/Montator mobilier de bucatarie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Productie
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

- Identificarea in detaliu a nevoilor clientilor si consilierea acestora;
- Promovarea si vanzarea mobilierului de bucatarie;
- Cunoasterea in detaliu a produselor comercializate;
- Identifica si propune accesoriile pentru mobilier (Sisteme, electrocasnice, sanitare);
- Prezentarea avantajelor reale ale produselor comercializate;
- Relationeaza cu departamentul de proiectare si productie privind proiectul, executia si finalizarea lui;
- Proiectare, realizare de masuratori;
- Montarea mobilierului proiectat;
- Realizarea ofertelor, facturare, incasare;
- Pastreaza confidentialitatea informatiilor, proiectelor si documentelor legate de firma.

Cerinte

- Abilitati excelente de comunicare, prezentare si vanzare;
- Capacitate de relationare si flexibilitate in gestionarea diverselor situatii;
- Atentie la detalii, viziune in spatiu si interes pentru design si amenajari interioare;
- Persoana orientata spre client, autodidacta;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Experienta in proiectarea de mobilier sau design interior constituie avantaj;
- Inventivitate, creativitate, precizie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru modern, stabil si placut;
- Salariu atractiv + bonusuri lunare;
- Posibilitate de avansare in cadrul companiei.

Despre companie:
Clientul nostru este unul din principalii producatori ai mobilierului modern de bucatarie.