Click aici »

Desenator Autocad

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
01-08-2008
Data actualizare
01-10-2008

Descrierea postului

Excon Consultanta recruteaza pentru clientul sau, o companie lider pe piata Romaniei in proiecte de climatizare, geoexchange, DESENATOR AUTOCAD in urmatoarele conditii:

Responsabilitati:
-Elaborare imagini 2D/3D utilizand programul Autocad pentru instalatii de climatizare;
-Realizare autonoma de imagini respectand parametrii stabiliti de firma angajatoare in ceea ce priveste: durata, precizie, calitate;
-Gestionare automata a planului;

Cerinte

Cerinte:
-Experienta in utilizarea programului Autocad;
-Cunostinte in domeniul instalatiilor un avantaj;
-Engleza obligatoriu;
-Spirit autonom, simtul responsabilitatii, flexibilitate;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

-Lucrul in cadrul unei importante firme de proiectare instalatii de climatizare, in relatie cu clienti romani si straini;
-Salariu motivant;