Click aici »

Decorator floral

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert, Altele
Data introducerii
12-09-2012
Data actualizare
10-01-2014

Descrierea postului

Realizarea de buchete si de aranjamente florale. Postul este unul part-time, dar se poate transforma in ful-time. Prioritara este perioada 25 februarie - 8 martie 2013, cand vom efectua foarte multe lucrari. Decoratorii florali cautati pot avea si alte locuri de munca si sa lucreze pentru noi, www.florifrumoase.ro dupa terminarea programului. SALARIU EXTREM DE ATRACTIV PENTRU ACEASTA PERIOADA!!!!!
De asemenea, pentru perioada mai-noiembrie, cautam decoratori florali cu experienta in designul floral pentru nunti si botezuri. Lucrarile se vor efectua in fiecare zi de vineri si de sambata si vor fi platite substantial, cu comision dn incasari.
Florarie online www.florifrumoase.ro si agentie organizatoare de evenimente - Jolies Events www.joliesevents.ro .

Punem mare accent pe calitate, pe lux si pe satisfactia deplina a clientilor.

Adresa: Strada Odei Nr. 16, Sector 4, Bucuresti

Cerinte

- imaginatie, creativitate
- indemanare si rapiditate in crearea de buchete, aranjamente florale corporate si aranjamente florale pentru evenimente (corporate, nunti, botezuri)
- seriozitate , promptitudine
- adaptabilitatea la conditii de stres
- spirit de lucru in echipa

Interviul de angajare va consta in realizarea unui aranjament floral ales de catre angajator.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu foarte atractiv
- prime in functie de munca depusa
- prime de Craciun, Paste si de ziua angajatului
- abonament metrou/RATB
- echipament de lucru
- asigurare medicala
- lucru de munca intr-o echipa tanara si dinamica