Click aici »

Dansatori

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training, Elevi/Studenti, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
28-12-2010
Data actualizare
28-12-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Scoala de dans Babylon Dance School angajeaza persoane inclinate spre domeniul artistic pentru a lua parte la cursuri de streetdance in vedera formarii unei trupe de dans pentru proiecte deja existente.

Pentru ca noi suntem de parere ca lucrul bun este direct proportional cu efortul depus, trupa de dans se va forma in maxim 5 luni. Stilurile de dans la care veti lua parte sunt :hip hop dance, hip hop jazz, dancehall, breakdance, locking, popping.

Pentru detalii suplimentare va rugam contactati urmatorul numar de telefon.

Rocco.

Cerinte

- seriozitate
- punctualitate
- inclinare spre domeniul artistic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- dezvoltare profesionala in cadrul unui colectiv profesionist.
- participarea la evenimente, castinguri.