Click aici »

Cusutoreasa cu experienta confectii de dama

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
31-10-2014
Data actualizare
31-10-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Productie
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Persoana serioasa, muncitoare, pe care sa te poti baza, punctuala, cu atitudine pozitiva si capabila sa lucreze in echipa, cu experienta in confectionarea lenjeriei intime si a hainelor de dama (sau cu experienta de lucru in masinile de cusut: uberdeck, triplok sau cheita).
Se lucreaza produsele cap-coada.

Cerinte

Cautam o persoana responsabila, serioasa, care se poate adapta usor nevoilor din atelier si lucrului in echipa, cu experienta de minim 3 ani in confectionarea lenjeriei intime si a hainelor de dama.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru: 8 ore, 08-16:30