Curs gratuit ' Expert accesare fonduri europene' - Proiect POSDRU , premii în bani

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
21-11-2014
Data actualizare
21-11-2014

Descrierea postului

Recrutarea se realizeaza pentru proiectul: Dezvoltarea carierei prin consilierea si formarea profesionala a fortei de munca cu studii superioare contract POSDRU /132/5.1/G/135285 cofinantat din Fondul Social European, prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013 organizat de catre Centrul de Orientare si Consiliere Profesionala, din cadrul FSEGA, Universitatea Babes-Bolyai.

Cerinte

- Persoane aflate in cautarea unui loc de munca de minim 12 luni (sau minim 6 luni, daca persoana are pana in 24 de ani, inclusiv), absolvente de studii superioare, care in prezent nu urmeaza nicio forma de invatamant si au domiciliul sau flotantul in unul dintre judetele regiunii N-V (Cluj-Napoca, Bistrita-Nasaud, Maramures, Satu-Mare, Salaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Participare gratuit? la cursul "Expert accesare fonduri europene"
- Participare la ?edin?e de consiliere n carier? ?i grupuri de suport n carier?
- Participare gratuit? la sesiuni de mediere pe pia?a muncii
- Participare la workshop-uri cu tematici de dezvoltare a carierei personale
- Participan?ii la cursuri vor ob?ine certificate acreditate ANC (fost CNFPA) ?i pot beneficia de premii ntre 500 si 1200 lei.