Click aici »

Curier/transport persoane CDA Livrari, Uber, Glovo, Yango

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1000 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
07-09-2019
Data actualizare
07-09-2019

Promabo

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Transport mancare si/sau transport persoane;
Nu e necesar a sti Bucurestiul.
Mijloace de lucru : Bicicleta, scuter sau masina;
Folosirea aplicatiei instalate pe telefon.

Cerinte

- Amabil;
- Respectuos;
- Corect;
- Dinamic.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim periodic gratuit:
- control medicina muncii;
- control psihologic pentru conducatorii de scutere si autoturisme;
- instruire in sanatatea si securitatea muncii;
- instruire in preventia si stingerea incendiilor;
- alte servicii medicale la Centrul Medical PRAIN.

In functie de performante se acorda vouchere, cursuri, excursii, cadouri in ziua de nastere si premii pentru angajatii lunii.
Contabilitatea este asigurata de firma ALDIA Contab Expert.
Suntem la zi cu toata documentatia si informatiile de la partenerii nostri si oferim consultanta pentru a maximiza castigurile.
Oferim seriozitate si transparenta totala, pentru o colaborare bazata pe respect reciproc.

Trimite CV