Click aici »

Curier - part time-full time

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Urziceni Urziceni
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
25-11-2009
Data actualizare
25-11-2009

Descrierea postului

Curier. Agent subcontractor pe Urziceni si localitatile din jur pe o raza de aprox 40 km.

Activitatea consta in preluarea si livrarea de plicuri si colete, prospectatrea pietei si incheierea de contracte cu partenerii.

Cerinte

Experienta minim 2 ani in domeniul curieratului. Candidatul trebui sa aiba spirit practic, sa fie onest, cu putere de munca, dorinta de castig nelimitat, sa detina auto propriu si PFA sau SRL.

Jobul este, practic o afacere personala ce poate fi dezvoltata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comisioane din:livrare si preluari de plicuri si colete la care se adauga 3% din valoarea contractelor incheiate pe zona concesionata.