Click aici »

CRM Senior Consultant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
24-10-2011
Data actualizare
24-10-2011

Descrierea postului

* Participarea in toate fazele proiectului
* Participarea in livrarea de solutii prin dezvoltarea de componente tehnice
* Rezolvarea problemelor semnalate de client in cadrul proiectelor de suport si mentenanta
* Comunicare si colaborare cu echipa si TTL in prioritizarea solutionarii problemelor
* Respectarea procedurilor de lucru si a metodologiilor utilizate in proiecte
* Documentarea solutiilor oferite.

Cerinte

* Experienta implementarii a cel putin un proiect CRM
* Sa dovedeasca respectarea unei metodologii de implementare
* Sa cunoasca tool-urile de dezvoltare aplicatii
* Orientare catre client si rezultat
* Gandire analitica, dorinta de a rezolva problemele
* Abilitati si dorinta de a invata tehnologii noi
* Responsabilitate in asumarea sarcinilor
* Abilitati de comunicare orala si in scris, lucru in echipa si colaborare
* Adaptabilitate la schimbarea prioritatilor.