Click aici »

Country sales manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Constanta, Iasi, Timisoara Brasov Bucuresti Constanta Iasi Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
02-08-2010
Data actualizare
02-08-2010

Descrierea postului

- Realizarea obiectivelor strategice si operationale alocate de companie
- Dezvoltarea afacerii in concordanta cu politica companiei
- Coordonarea si motivarea echipei de vanzari in vederea realizarii obiectivelor de grup
- Proiectia strategiei de vanzari si de business a companiei.

Cerinte

- Persoana dinamica, energica, capabila sa transmita acest lucru si celor din jur
- Capacitatea de a duce lucrurile la bun sfarsit
- Proactiv, asertiv, orientat spre rezultate
- Experienta de minim 5 ani in managementul vanzarilor
- Competente aprofundate in strategie de vanzari si marketing
- Competente aprofundate in coordonarea si motivarea unei echipe de vanzari
- Capacitati deosebite de comunicare si relationare;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate;
- Studii universitare finalizate;
- Cunostinte avansate de limba engleza (alte limbi straine reprezinta un plus)
- Permis categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Instruire profesionala la cele mai inalte standarde
- Mediu de lucru deschis, prietenos si procedurat
- Salariu fix + bonus suplimentar(salarizare in cascada).