Click aici »

Cosultant clienti Reforma Energiei

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, MLM, Marketing
Data introducerii
23-07-2014
Data actualizare
30-10-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

V-ati imaginat vreodata ca veti putea sa castigati bani luna de luna, pe viata, din facturile personale, ale rudelor, ale prietenilor, ale cunostintelor si ale tuturor clientilor carora le-ati recomandat si intermediat contractul de furnizare a Energie Electrice si Gazelor Naturale, in ceea ce priveste transferul de la furnizorii de pe piata reglemntata pe piata privata (libera)?
Dar cel mai important lucru, puteti reduce valoarea facturii personale,a rudelor, prietenilor,cunostintelor....etc., la energia electrica si gazele naturale cu pana la 20% , fara sa cumparati si sa folositi dispozitive (mai mult sau mai putin legale), de care este saturat netul, dar si nesigure, prin acest transfer GRATUIT!!!

Odata cu liberalizarea pietei este posibil acest lucru.

Pregatiti-va pentru o oportunitate neobservata inca de majoritatea populatiei si care este sau va fi obligatorie! (exemple reale: rca-uri, pensii private).

Stiti cati producatori de energie sunt in Romania?
Peste 658 de producatori la aceasta ora (licentiati si fara licenta sau in curs de licentiere).

Dar furnizori?
Surprinzator, dar sunt aproximativ 195 de furnizori. Acestia cumpara energie de la 3-4 producatori si vand en detail direct catre consumatori, cu plata ulteriora catre producator.

Care este rolul EnerGaz?
Datorita liberarizarii pietei, EnerGaz va negocia cu toti furnizorii de energie oferte personalizate si clauze comerciale pentru fiecare consumator, astfel incat sa fie adaptate nevoilor sale.

Care este avantajul consumatorului?
Prin EnerGaz veti plati din luna urm?toare mai pu?in pe factura de energie electrica si gaz! Tot ce trebuie sa faceti este sa complectati un chestionar.

Vrei sa fi Colaborator si vrei sa castigi luna de luna, de fiecare data cand cineva foloseste energie?
Sunt peste 10 milioane de consumatori casnici si 245.000 mii non casnici. Intre 2015 si 2018 REFORMA ENERGIEI iti aduce comision din vanzarea directa + vanzare din partea echipei.

Cerinte

- minim 18 ani ;
- detinerea de PC, laptop, telefon mobil, acces la internet ;
- cunostinte de operare pe calculator, internet;
- detinerea unui autoturism constituie avantaj.
- vechimea si experienta in activitati similare MLM , precum si a unei structuri de vanzare active sau cu posibilitatea de reactivare, constituie un real avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- comisioane in functie de rezultate si implicare, printr-o grila transparenta pe 11 nivele de cariera;
- cursuri zonale GRATUITE ;
- cursuri nationale GRATUITE;
- cursuri internationale GRATUITE;
- posibilitatea de a avansa repede in cariera si de a deveni manager ;